Волонтери “Фонду Добра та Любові” готують масштабний захід для особливих дітей Білгород-Дністровщини
Завтра у Білгороді-Дністровському відбудеться масштабний захід для дітей з особливими потребами, на який запрошують мешканців міста та району. Організаторами події виступили волонтери місцевої філії “Фонду Добра та Любові”. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”.
Для участі у заході необхідно зареєструватися за номером телефону (380) 968171619. Після цього волонтери нададуть вам всю необхідну інформацію, а також уточнять точне місце та час проведення заходу для діток.
Організатори підготували для маленьких гостей багато цікавого, а саме: аматорський концерт (в якому за бажанням може взяти участь і ваша дитина), цікаві локації із майстер-класами, солодкі подарунки та іграшки, одяг для малечі.
Варто підкреслити, що для дітей, які мешкають у Білгород-Дністровському районі, буде організовано спеціальний транспорт.
Раніше ми повідомляли: Синьо-жовтий стяг – гідним: в Болграді відзначили День Державного прапора України
Залишити коментар