В Болградській громаді з’явилося ще дві меморіальні дошки на честь загиблих земляків-захисників

0 коментарів 33048 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Сьогодні на подвір’ї Табаківського ліцею Болградської міської ради відбулась сумна і водночас важлива подія. Важливої для пам’яті присутніх та пам’яті майбутніх поколінь. Тут пройшов мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки на честь уродженців села Табаки, випускників цього навчального закладу Євгена Марчева та Степана Мітєва, які віддали своє життя за наше мирне майбутнє. На жалобному заході побувала й кореспондентка «Бессарабії INFORM».


Народився Степан Мітєв в 1974 році, в селі Табаки, у багатодітній родині. Перед повномасштабним вторгненням росии в Україну мешкав із родиною в Одесі, де працював у будівельній галузі. Але у 2022 році, не роздумуючи, встав на захист України у лавах 126-й окремої бригади територіальної оборони міста Одеса, виконував обов’язки гранатометника стрілецького відділення. На жаль, Степан загинув 27 серпня 2023 року, не доживши до свого 50-річчя. Поховали захисника під Одесою, де мешкає його дружина.

Односелець Степана – Євген Марчев народився 27 травня 1982 року. Також виріс у багатодітній сім’ї, де, крім нього, виховувалось ще троє дітей. За роки навчання в школі показав себе старанним, відповідальним і наполегливим учнем. І ця праця дала плоди – Євген був взірцевим батьком, люблячим чоловіком, турботливим сином, справедливим другом. Через свою відповідальність чоловік, отримавши повістку, не став ховатися. Загинув 20 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання біля с. Новомихайлівка Покровського району Донецької області. У нього залишились дружина та донька, які також були присутніми на мітингу.

«Герої Євген та Степан назавжди будуть для наших учнів прикладом патріотизму, справжньої любові до свого села та України. Світла їм пам’ять», – зазначив у своїй промові директор Табаківського ліцею Григорій Маргарит.

«Вони були працьовитими хлопцями, і коли знадобилась встати на захист Батьківщини, зробили це не вагаючись. Їхня загибель не тільки важка непоправна втрата для родин, а й для всього села», – підкреслив Володимир Терзі, староста села Табаки.

Щирі співчуття родинам Героїв і вдячність їх батькам та педагогам, які виховали справжніх мужніх синів, адресували в цей день перший заступник голови Болградської районної ради Володимир Романовський, Болградський міський голова Сергій Димитрієв та очільниця відділу освіти Болградської міської ради Ірина Гончарова.

Право відкриття меморіальних дошок на фасаді навчального закладу було надано близьким родичам Героїв – Тетяні Тодоровій, сестрі Степана Мітєва, та дружині старшого солдата Євгенія Марчева – Наталії. Після чого усі присутні на заході поклали  багато квітів на знак вдячності  за мужність захисників

Додамо, пам’ятні знаки було виготовлено за сприянням Болградської спілки ветеранів АТО та ООС та 126-ї окремої бригади ТРО.

В Болградській громаді з'явилося ще дві меморіальні дошки на честь загиблих земляків-захисників В Болградській громаді з'явилося ще дві меморіальні дошки на честь загиблих земляків-захисників В Болградській громаді з'явилося ще дві меморіальні дошки на честь загиблих земляків-захисників В Болградській громаді з'явилося ще дві меморіальні дошки на честь загиблих земляків-захисників В Болградській громаді з'явилося ще дві меморіальні дошки на честь загиблих земляків-захисників В Болградській громаді з'явилося ще дві меморіальні дошки на честь загиблих земляків-захисників В Болградській громаді з'явилося ще дві меморіальні дошки на честь загиблих земляків-захисників В Болградській громаді з'явилося ще дві меморіальні дошки на честь загиблих земляків-захисників В Болградській громаді з'явилося ще дві меморіальні дошки на честь загиблих земляків-захисників В Болградській громаді з'явилося ще дві меморіальні дошки на честь загиблих земляків-захисників В Болградській громаді з'явилося ще дві меморіальні дошки на честь загиблих земляків-захисників В Болградській громаді з'явилося ще дві меморіальні дошки на честь загиблих земляків-захисників В Болградській громаді з'явилося ще дві меморіальні дошки на честь загиблих земляків-захисників В Болградській громаді з'явилося ще дві меморіальні дошки на честь загиблих земляків-захисників В Болградській громаді з'явилося ще дві меморіальні дошки на честь загиблих земляків-захисників В Болградській громаді з'явилося ще дві меморіальні дошки на честь загиблих земляків-захисників В Болградській громаді з'явилося ще дві меморіальні дошки на честь загиблих земляків-захисників В Болградській громаді з'явилося ще дві меморіальні дошки на честь загиблих земляків-захисників В Болградській громаді з'явилося ще дві меморіальні дошки на честь загиблих земляків-захисників В Болградській громаді з'явилося ще дві меморіальні дошки на честь загиблих земляків-захисників В Болградській громаді з'явилося ще дві меморіальні дошки на честь загиблих земляків-захисників

 

 

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x