Україна має звернутись до країн-партнерів про введення військ на нашу територію ─ Гончаренко

0 коментарів 51678 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Нардеп Олексій Гончаренко направив звернення до Президента України, аби той звернувся до союзників за військовою допомогою. Про це він розповів у власному Телеграм-каналі, повідомляє «Бессарабія INFORM».


О.Гончаренко зазначив, що під час саміту у Парижі лідери європейських країн уже обговорювали питання щодо спрямування до України своїх військ.

«Подав відповідне звернення до президента. Зеленський має прийняти рішення і звернутись до наших союзників за військовою допомогою», ─ зазначив він.

Крім того, депутат наголосив, що «президент Макрон вже вдруге говорить про готовність введення військ в Україну якщо буде прохання офіційного Києва».

«Саме тому звертаюсь до Зеленського, надати доручення МЗС і Міноборони внести цю пропозицію на РНБО і прийняти рішення про допуск іноземних військ на нашу територію з подальшим схваленням цього Верховною Радою. Враховуючи складну ситуацію на фронті, зокрема, на Харківщині, не можна гаяти далі час. Ці рішення мали бути прийняті ще вчора», ─ йдеться у повідомленні Гончаренка.

Україна має звернутись до країн-партнерів про введення військ на нашу територію ─ Гончаренко

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x