В Тарутиному представили нового керівника поліції

0 коментарів 18549 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Сьогодні керівник Болградського районного відділу поліції Роман Михайлов представив особовому складу нового т.в.о. начальника відділення поліції №2 Болградського РВП – майора поліції Віталія Чолака. До цього він обіймав керівні посади у ГУ НП в Одеській області. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на територіальне відділення поліції.


«Віталій Чолак має великий досвід роботи на керівних посадах, добре розуміється на вимогах та пріоритетах керівництва НПУ та ГУНП. Тому впевнений, що він швидко організує ефективну роботу у ввіреному йому підрозділі», – зазначив т.в.о. начальника Болградського РВП ГУНП в Одеській області підполковник поліції Роман Михайлов.

Зі свого боку Віталій Чолак запевнив у готовності виконувати поставлені завдання щодо протидії злочинності на ввіреній території обслуговування та докласти всіх зусиль задля підтримання стабільної обстановки, забезпечення прав і свобод громадян. А також звернув увагу особового складу на дотримання дисципліни та законності як на службі, так і в побуті.

Новопризначеному керівнику побажали успішно виконувати службові завдання, працювати задля безпеки i спокою громадян, а також  ефективно взаємодіяти із громадськістю та підвищувати рівень довіри населення до поліції.

В Тарутиному представили нового керівника поліції

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x