Реабілітаційний центр на базі Дунайської обласної лікарні планують відкрити до кінця року

0 коментарів 15903 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Сьогодні, 11 квітня, заступниця міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції Марина Слобідниченко провела нараду з питань створення реабілітаційного центру на території Ізмаїльщини, до якої у режимі відеозв’язку долучилися голова Ізмаїльської районної військової адміністрації (РВА) Родіон Абашев, перший заступник голови Одеської обласної військової адміністрації (ООВА) Олександр Харлов, т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я ООВА Оксана Рокунець-Сорочан, перший заступник голови Ізмаїльської РВА Сергій Проданов, заступниця голови Ізмаїльської РВА Марина Деной, заступниця міського голови Ізмаїла Катерина Татаринцева, керівники Дунайської обласної лікарні Віталій Гайдуков і та Ізмаїльської міської центральної лікарні Сергій Бажак. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на пресслужбу Ізмаїльської районної військової адміністрації.


Учасники заходу обговорили деталі облаштування і відкриття у Дунайській обласній лікарні реабілітаційного центру, яке планується зробити до кінця поточного року. Майбутній реабілітаційний центр буде надавати допомогу не лише тим, хто втратив кінцівки і потребує психологічної підтримки, а й тим, хто переніс гострий інсульт чи інфаркт міокарда. Відділення розраховане на дев’яносто ліжок із сучасним обладнанням і професійними мультидисциплінарними командами та п’ятнадцять  ліжок психіатрично-паліативного профілю.

Реабілітаційний центр на базі Дунайської обласної лікарні планують відкрити до кінця року

Реабілітація складатиметься з консультації та індивідуального супроводу, занять із реабілітологами у спеціально обладнаних нейросенсорних кімнатах, лікувального масажу, гідрокінезотерапії в басейні, лікування грязями Куяльника, ударно-хвильової терапії та апаратної фізіотерапії. Реабілітологи та психологи вже пройшли професійну підготовку за європейськими стандартами.

Орієнтовна вартість проекту — 140 млн грн. Частину коштів (близько 10 млн грн) — на капітальний ремонт приміщення та закупку необхідного обладнання — виділили з обласного бюджету. Іншу частину планується покрити за рахунок міжнародної допомоги благодійників і волонтерів, а в якості організаційної підтримки — використовувати досвід румунських колег з міста Тімішоара.

З метою залучення інвестицій також планується проведення тематичних заходів задля підвищення публічності та уваги до проекту — самітів, акцій тощо.

Реабілітаційний центр на базі Дунайської обласної лікарні планують відкрити до кінця року

Реабілітаційний центр на базі Дунайської обласної лікарні планують відкрити до кінця року

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x