Вже закономірність? Восьма спроба продати Білгород-Дністровський порт провалилася

0 коментарів 14715 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


ДП “Білгород-Дністровський морський торговельний порт” вкотре не змогли продати на аукціоні. Торги, призначені на 21 березня, не відбулися через відсутність учасників. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на “Прозорро.Продажі”.


Зауважимо, що вже восьма за рахунком спроба продати порт стала невдалою.

Нова стартова ставка лота — 91 мільйон 773 тисячі гривень без ПДВ.

Нагадаємо, попередня початкова ставка становила майже 184 млн грн без ПДВ.

Аукціон має відбутися 29 березня.

У кінці лютого 2024 року було оголошено черговий аукціон з продажу єдиного майнового комплексу державного підприємства “Білгород-Дністровський морський торговельний порт”

Як повідомляла “БІ”, Білгород-Дністровський морський порт намагалися всьоме продати на “голландському” аукціоні.

Фонд державного майна (ФДМ) ще до кінця зими 2023 року планував виставити на аукціон майновий комплекс ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт».

Перший аукціон з приватизації ЄМК ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт», який був призначений на 3 березня, не відбувся. Учасники не подали заявки. Також і друга спроба знайти приватного власника держстивідору не принесла результату. Третя спроба теж виявилася невдалою: аукціон з приватизації майнового комплексу, призначений на 6 червня, не відбувся через відсутність учасників.

Черговий аукціон із продажу єдиного майнового комплексу ДП «БДМТП», призначений на 14 червня 2023 року, було скасовано через відсутність заявок учасників. Далі – аукціон з продажу  порту знову не відбувся через відсутність учасників. Наступну, шосту спробу продати порт перенесли на 15 серпня 2023 року, а ціну знизили до 92 459 тисяч гривень, але і тоді дива не сталося.

 

 

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x