До Арцизької громади завітала делегація з Німеччини: де були поважні гості та що обговорювали
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/03/433660743_2501457330042323_2852183695164667747_n.jpg)
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
24 березня Арцизька громада зустрічала поважних гостей з Німеччини. Про це, посилаючись на Арцизьку міськраду, повідомляє “Бессарабія INFORM”.
За словами очільника громади, іноземні гості не вперше приїздять до Арциза.
“Це вже другий візит делегації на чолі з депутатом Бундестагу Беате Мюллер Геммеке до нашої громади. Також серед гостей керівники та представники благодійної організації Ermstal Hilft Симон Навотни (почесний громадянин нашої громади ) та Мартин Зальцер, Хольгер Вайблен, представниця Міністерства культури Німеччини Хайнке Фабрициус та Паскаль Бадер, мер міста Кирхайм Тек”, – відмітив міський голова.
Мета їхнього візиту – вивчення питання становища України під час воєнного стану, логістики, ВПО, ситуації на ринку праці та розвитку освіти в цей час.
Як зазначив Сергій Парпуланський, іноземним партнерам представляють не тільки здобутки громади, а й діляться її проблемами.
“Як-от, робота комунальної сфери, в якій всі наші комунальні підприємства на сьогодні працюють на старій та зношеній техніці. Тим не менш, це не заважає їм успішно справлятися з щоденними задачами. Не оминули увагою й модульні укриття, які громада придбала в цьому році для 2-х шкіл, в тому числі і для 3-ї школи, яка є історичною спадщиною м. Арциз. А на завершення – відвідали “Базиліку”, яка вразила наших гостей своїми масштабами та неповторною архітектурою”, – розповів міський голова.
Так, протягом дня іноземні гості відвідали 11-ту державну пожежно-рятувальну частину головного управління ДСНС в Одеській області, КП “Благоустрій”, 3-тю школу у Глинці та храмовий комплекс “Базиліка”.
![До Арцизької громади завітала делегація з Німеччини: де були поважні гості та що обговорювали](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/03/432787535_2501456726709050_1736703928192423107_n-1024x472.jpg)
![До Арцизької громади завітала делегація з Німеччини: де були поважні гості та що обговорювали](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/03/433472471_2501457563375633_3673266895471135290_n-1024x1024.jpg)
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/07/avatar-bi.jpg)
Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Білгород-Дністровський