Відвідування місць скорботи та 730 білих стрічок – як Кілія зустріла другі роковини повномасштабної війни
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/02/0-02-05-0a05a40397bab3524f791de26f917b8b2c31681d15e4ced62cb09fd4f77d8b3d_439a3ac2.jpg)
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Вчора, 24 лютого, українці згадували, як для кожного з них почалася війна. Цей день став датою, який назавжди розділив життя громадян України на до та після. В Кілії з цього приводу відбулася низка заходів – як офіційних, так і суспільних. Про них розповість “Бессарабія INFORM”.
Вранці пройшло традиційне покладання квітів до пам’ятника Героям України на Центральній площі. Присутні схилили голови у хвилині мовчання, а також щиро поклонилися усім загиблим за незалежність нашої держави.
Після цього представники місцевого самоврядування на чолі з заступниками Кілійського міського голови відправилися на цвинтарі, де поховані загиблі з 2014 року під час війни з росією військовослужбовці, та вшанували їхню пам’ять квітами.
А вдень незвичним способом про загиблих янголів України згадали представники Кілійського волонтерського центру “Захистимо разом” разом зі школярами об’єднання Курінь «Козацька застава імені Романа Іваничука» Кілійського ЗЗСО №3″ та небайдужими містянами. Вони пов’язали на дерева поруч з будівлею волонтерського центру та Алеєю слави 730 білих стрічок – по одній за кожен день повномасштабного вторгнення росії. А наприкінці заходу запалили свічки та помовчали на згадку про жорстоко забрані життя українців.
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/07/avatar-bi.jpg)
Кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Кілія