Старт екологічного відродження: в Хаджибейському лимані розпочато відтворення водних біоресурсів

0 коментарів 32832 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


За ініціативи Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу розпочалися роботи з відтворення водних біоресурсів в Хаджибейському лимані. Це значуща ініціатива, спрямована на покращення екологічної ситуації та відновлення природної рівноваги в даному регіоні. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Державну екологічну інспекцію Південно-Західного округу.


Комісія, до складу якої увійшли представники Державної екологічної інспекції, Одеського рибоохоронного патруля та ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області, взяла на себе відповідальність за контроль та координацію всіх етапів відтворення біоресурсів. У рамках виконання проєкту спеціалісти випустили в лиман молодь товстолоба та сазана.

Процес відтворення водних біоресурсів здійснюється в тісній співпраці з представниками органів місцевого самоврядування та РА “Хаджибейський лиман”. Усі заходи виконуються відповідно до сучасних екологічних стандартів та з урахуванням інтересів спільнот, що мешкають в даному регіоні.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x