Школярі Саратської громади разом з місцевими волонтерами не забувають про тих, хто боронить їх сон вночі
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/11/398958505_1399811620603891_3914383063992036277_n-e1699256952736.jpg)
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Днями учні 8-Г-1 класу, загін “Небайдужі”, разом з учнями Введенського ЗЗСО та за підтримки волонтерського центру “Злагода” прийняли участь у благодійній акції “Добра справа в ім’я Перемоги”. Діти та дорослі, незважаючи на власні турботи та проблеми, зібрали чимало посилок з необхідними речами для захисників на фронт, адже у воїнів на фронті немає магазинів, а потреба в окремих речах є завжди. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Центр волонтерської допомоги “Злагода”.
Як зазначили організатори акції, спільними зусиллями великі та маленькі мешканці громади назбирали та спакували у посилки засоби гігієни, продукти харчування, теплі шкарпетки, ковдри, а також листівки, які діти створили власноруч. Наразі посилки, які збирали діти, волонтери вже доправляють військовим у пункти призначення.
“Це робилось з турботою та побажаннями міцного здоров’я, бойового духу. Ми вдячні представникам податкової інспекції за допомогу у спільній справі. Окрема подяка батькам, які підтримали дітей у благодійній справі. Сподіваємося, що кожна посилка дасть можливість відчути вдячність, любов, турботу та частинку родинного тепла, а дитячі листівки і обереги з побажаннями повернутися додому переможцями зігріватимуть серця воїнів. Слава Україні! Слава ЗСУ! Разом до Перемоги“, – підкреслили у своєму повідомленні організатори доброї справи.
![Школярі Саратської громади разом з місцевими волонтерами не забувають про тих, хто боронить їх сон вночі](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/11/398823794_1399811383937248_6253054271560685102_n.jpg)
![Школярі Саратської громади разом з місцевими волонтерами не забувають про тих, хто боронить їх сон вночі](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/11/398840411_1399811297270590_1615756254674756409_n.jpg)
![Школярі Саратської громади разом з місцевими волонтерами не забувають про тих, хто боронить їх сон вночі](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/11/398875712_1399811750603878_9175238649559418790_n.jpg)
![Школярі Саратської громади разом з місцевими волонтерами не забувають про тих, хто боронить їх сон вночі](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/11/398939073_1399811310603922_1461594970344595736_n.jpg)
![Школярі Саратської громади разом з місцевими волонтерами не забувають про тих, хто боронить їх сон вночі](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/11/398951363_1399811657270554_3931245969848897675_n.jpg)
![Школярі Саратської громади разом з місцевими волонтерами не забувають про тих, хто боронить їх сон вночі](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/11/398973991_1399811423937244_6441794257963700433_n.jpg)
![Школярі Саратської громади разом з місцевими волонтерами не забувають про тих, хто боронить їх сон вночі](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/11/398993292_1399811767270543_5712939265958025571_n.jpg)
![Школярі Саратської громади разом з місцевими волонтерами не забувають про тих, хто боронить їх сон вночі](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/11/399025651_1399811273937259_2595794826825071830_n.jpg)
![Школярі Саратської громади разом з місцевими волонтерами не забувають про тих, хто боронить їх сон вночі](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/11/399729952_1399810957270624_8008691851298971695_n.jpg)
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/07/avatar-bi.jpg)
Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Ізмаїл