В Ізмаїлі напередодні Дня автомобіліста привітали з професійним святом місцевих перевізників

0 коментарів 19251 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В Ізмаїлі напередодні Дня автомобіліста і дорожника привітали з професійним святом перевізників, які працюють на міських та міжміських пасажирських маршрутах. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, із посиланням на міського голову Ізмаїла Андрія Абрамченка.


Від імені громади Ізмаїла заступник міського голови Сергій Лузанов подякував автомобілістам за відповідальне ставлення до своєї справи, активну участь у житті міста та країни та постійний внесок у спільну справу захисту нашої Батьківщини.

За багаторічну сумлінну працю, високу культуру обслуговування на Ізмаїльських маршрутах пасажирських перевезень та у звʼязку з професійним святом – Днем автомобіліста та дорожника – грамотами Ізмаїльського міського голови нагороджені:

Водії ПП ВІМС «Ізмаїл»: Олексій Дяченко, Іван Іванов, Денис Димитрієв, Андрій Парван, Іван Фрікацел;

Водії ПП «Ізмаїл Євротрансавто»: Дмитро Гєргі, Ігор Гуреу, Олександр Євтушенко, Денис Куцар, Іван Раділов, Василь Тудос;

Водії БПМП «Олімп»: Іван Севастьян, Микола Корольов, а також водії Петро Гельман (ФОП Роман Задуров), Володимир Дімов (ПП «Дунайтехтранс»), Анатолій Папірний (ФОП Віктор Сорока).

За багаторічну сумлінну працю, високу культуру обслуговування на Ізмаїльських маршрутах пасажирських перевезень та у звʼязку з професійним святом – Днем автомобіліста та дорожника – подякою Ізмаїльського міського голови відзначені ПП «ВІМС Ізмаїл» (маршрути № 5, 7, 11, 19), ПП «Ізмаїл Євротрансавто» (маршрути № 10, 10А, 11, 12, 15, 18, 22, 23, 24), БПМП «Олімп» (маршрути № 1, 3), ПП «Дунайтехтранс» (маршрут № 17), ФОП Роман Задуров (маршрут № 16), ФОП Віктор Сорока (маршрут № 14), ФОП Дмитро Нєдєв (внутрішні та міжнародні перевезення пасажирів на замовлення).

 

 

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x