Українського спортсмена Василя Михайлова з Тарутинщини визнано найсильнішим борцем планети

0 коментарів 62451 переглядів

Колишній вихованець Тарутинської ДЮСШ, бронзовий призер чемпіонатів світу та Європи Василь Михайлов увійшов в трійку найсильніших борців планети по версії UWW – United World Wrestling. Про це повідомляє «Бессарабія INFORM» з посиланням на Одеську обласну організацію фізкультурно-спортивного товариства «Динамо-Одеса».

«У ваговій категорії 79 кг одеський динамівець увійшов в трійку лідерів цьогорічного рейтингу. В змаганнях, що проходили під егідою UWW у 2023 році, Михайлов здобув 11 перемог і зазнав лише однієї поразки, завоювавши 3 медалі. Вітаємо спортсмена та його тренерів з такими потужними результатами!», – зазначили у «Динамо-Одеса».

Нагадаємо, що у вересні цього року Василь Михайлов у складі чоловічої збірної України здобув єдину бронзову медаль на чемпіонаті світу, який проходив у Сербії.

Команда «БІ» пишається своїм земляком та вітає Василя Михайлова з новим високим титулом.