У Арцизькій громаді створили молодіжний хаб

0 коментарів 26595 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Минулого тижня до Арцизької громади завітали представниця Департаменту освіти і науки Одеської ОВА Зоя Дмитрук та керівниця «СпівДія Хаб Одещина» Юліана Назо, які разом з міським головою Сергієм Парпуланським та начальником відділу освіти, молоді та спорту Людмилою Жосан обговорили можливість створення хабу, що об’єднав би в своїх стінах прогресивну молодь громади. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” із посиланням на офіційний сайт міськради. 


Під час зустрічі обговорювали питання напрямів діяльності хабу: моделей побудови простору для обміну ідеями та проектами, створення можливостей для самореалізації молоді, комплексу юридичної, психологічної та гуманітарної допомоги, а також мотивації молодих студентів міста та їх підтримка у складний воєнний час.

Також  було організовано тренінгову зустріч з  представниками роїв-переможців обласного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри “Сокіл” (Джура”) 2023 в Одеській області, педагогічними працівниками, представниками органів управління освіти, культури та інші. Тема зустрічі була присвячена питанням щодо розвитку молодіжної політики в регіоні.

Як зазначається, слово “ХАБ” має англійське походження і дослівно означає «вузол». Зараз цим словом також позначають місце, яке об’єднує розвиток і розваги.

ХАБ – це вільний просвітницький молодіжний простір, на базі якого молодь може цікаво та корисно проводити час, розробляти спільні проєкти, обговорювати актуальні для них теми.

Молодіжний Хаб, який розпочав свою діяльність у Арцизькій громаді – це вже 5 Хаб, відкритий на Одещині за сприяння Департаменту освіти і науки Одеської ОВА та “Співдія Хаб Одещина”.

У Арцизькій громаді створили молодіжний хаб
У Арцизькій громаді створили молодіжний хаб

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x