Розпочато тендер на ремонт мосту через канал Кофа між Кілією та Ізмаїлом. Вартість вражає

0 коментарів 125712 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Вчора, 18 липня, нарешті стартував довгоочікуваний тендер на ремонт мосту через канал Кофа, який знаходиться неподалік Кілії на автодорозі Т-1607 в напрямок Ізмаїлу. Стартова ціна робіт, згідно з проєктом, становить 163 мільйони 840 тисяч гривень.


Зазначимо, споруду було признано аварійною ще влітку 2021 року  після того, як посередині утворилася яма, а усю конструкцію перекосило. Фахівці Служби автомобільних доріг (на той час) дійшли висновку, що через ці пошкодження будь-якої миті може статися обвалення. Тоді на ділянці встановили вказівники та бетонні блоки, аби перешкодити руху усіх видів транспорту, та запропонували водіям альтернативні маршрути руху: незначно довший, але суцільним бездоріжжям (через села Червоний Яр, Камишівка та Муравлівка), а також — гарною дорогою (через Струмок), але понад вдвічі довший.

Розпочато тендер на ремонт мосту через канал Кофа між Кілією та Ізмаїлом. Вартість вражає

Не довго думаючи, водії власними зусиллями розсунули перешкоди, адже не погодилися з рішенням влади. Зазначимо, через вкрай поганий стан цієї траси, кермувальники, які постійно їздять між Кілією та Ізмаїлом, знайшли зручні польові дороги, якими добратися можна з більш-менш комфортними умовами усього за годину (замість 1,5-2 об’їзними маршрутами). Разом з цим альтернативного об’їзду саме моста немає. Тож: або через аварійний міст, або в об’їзд. Водії, обираючи менший кілометраж, добровільно ризикують власними життями. І не лише власними. Так наразі їздять навіть рейсові автобуси.

Розпочато тендер на ремонт мосту через канал Кофа між Кілією та Ізмаїлом. Вартість вражає

І ось, нарешті, проблема близька до вирішення. Після завершення тендеру, сподіваємося, почнеться ремонт цього важливого інфраструктурного об’єкта. Нагадаємо, майже до нього з боку Кілії у кінці 2020 року було зроблено капітальний ремонт дороги, тож від моста в бік Ізмаїлу залишилося усього близько десяти кілометрів повністю зруйнованої траси, а далі дорога більш-менш нормальна.

Зазначимо, лише розроблення проєктної документації на ремонт мосту вартувало 1 млн 332 тисячі гривень. Міська рада взяла участь у співфінансуванні, додавши Службі відновлення 200 тисяч. Пізніше стало відомо, що коштів “підкинули” й інші громади Ізмаїльського району.

Варто зазначити, що ремонт траси Т-1607 неодноразово зривався з різних причин. Востаннє – через початок повномасштабного вторгнення, незадовго до якого в громаду вже навіть заїхала ремонтна техніка. Також ми повідомляли, що новопризначений губернатор Одещини Олег Кіпер взяв на особистий контроль цю інфраструктурну проблему Ізмаїльщини.

Відповідно до тендера, роботи з капітального ремонту моста мають бути завершені до 31 грудня 2024. Замовник — Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області. Почнеться аукціон 27 липня.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x