Вперше виступав у новій ваговій категорії: тарутинський борець Василь Михайлов став переможцем престижного міжнародного турніру

0 коментарів 18981 перегляду

У місті Александрія (Єгипет) з 23 по 26 лютого відбувся рейтинговий турнір зі спортивної боротьби «Ібрагім Мустафа». У складі чоловічої збірної України і наш земляк – Василь Михайлов, який здобув золоту нагороду на перших міжнародних змаганнях в цьому році. Про це повідомили на офіційній сторінці Тарутинської селищної ради.

Як стало відомо, завдяки “золоту” Василя чоловіча збірна з вільної боротьби посіла друге місце в командному заліку.

За інформацією відділення НОК України в Одеській області,  Василь Михайлов вперше виступав в новій для себе категорії. Упродовж спортивної кар’єри (у змаганнях серед дорослих), враховуючи Олімпіаду-2020, він боровся в категорії «до 74 кг», після чого перейшов до ваги «до 79 кг», зокрема виграв чемпіонат України-2022, а також відбір на чемпіонат Європи-2023, який відбувся 10-11 лютого на олімпійській базі в Конча-Заспі.

Всього збірна України виборола на міжнародному турнірі у Єгипті 11 медалей, з яких три “золота”.