З завтрашнього дня Молдова проводитиме навчання на усіх військових полігонах країни

3 коментаря 14013 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Молдова від завтра розпочне військові навчання, які проходитимуть на усіх полігонах країни. Про це пише РБК-Україна з посиланням на місце видання NewsMaker.


Навчання проходитимуть з 24 січня до 4 лютого, у них візьмуть участь більше ніж 400 військових. У Міністерстві оборони Молдови додали, що навчання відбудуться з використанням військової техніки.

“Мета навчань – оцінити можливості та практичні навички всіх військовослужбовців – і строковиків, і контрактників”, – зазначили у міністерстві.

Під час навчань військові виконуватимуть різні завдання з використанням техніки, надаватимуть першу допомогу й відпрацьовуватимуть дії в умовах хімічної атаки.

“Під час навчань колони військових машин переміщатимуться національними дорогами від полігону до полігону, у центральних, північних і південних районах країни. У зв’язку з цим просимо громадян не спекулювати на тему навчань і переміщення військової техніки”, – додає пресслужба.

Також зазначається, що навчання ніяк не пов’язані із ситуацією в регіоні та війною в Україні.

Інформація опублікована учасником форуму не є редакційним матеріалом. Редакція Бессарабії ІНФОРМ може не поділяти позицію авторів.
 • ебать чертей рогатых:)))

  мерзкие грязные твари:)))

 • БРЕСТ-1939

  Всех у тебя, игнатович рублядь, “обязали”… избегать жизни в одном хлеву с русней 😉 Про разруху абхазам расскажи 🙂 Они, кстати, знают как себя правильно вести с отдыхающими “освободителями” 🙂 Только там русская свинья может почувствовать себе еще и овцой 😉 😀

 • Аноним

  МАНДУсю обязали хозяева фашингтонские привести Молдавию , в такое же состояние, как и данную территорию, руководству которой, они отдали такой же приказ, ещё в 2014 году!
  Там где гомосаксы – там разруха, сырость, гниль, война и света нАТО (нетУ)!

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту