В Одесі відбулися переговори між Володимиром Зеленським та прем’єр-міністром Данії: ключові теми зустрічі

8 коментарів 24516 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Королівства Данія Метте Фредеріксен відвідали Одесу, де провели переговори щодо ключових аспектів двосторонньої взаємодії – однією з ключових тем зустрічі була оборона. Про це повідомили у Одеській обласній військовій адміністрації.


Як відзначив Володимир Зеленський, Метте Фредеріксен прибула в Україну на чолі потужної урядової делегації, до якої також увійшли віце-прем’єр-міністр – міністр оборони Якоб Еллеманн-Єнсен і міністр закордонних справ Ларс Локке Расмуссен.
«Цей візит – важливий символ незмінної та потужної підтримки Данією нашої боротьби за свободу та спільні європейські цінності. Я дякую Данії за суттєву допомогу в посиленні нашої артилерії, зокрема за фундаментальне рішення щодо постачання гаубиць Caesar. Також дякую особисто пані Премʼєр-міністру та віце-премʼєр-міністру – міністру оборони за готовність Данії долучитися до нашої танкової коаліції», – наголосив Володимир Зеленський перебуваючи в Одесі.
Сторони також обговорили можливості посилення протиповітряної та протикорабельної оборони для півдня України; співпрацю на рівні Європейського Союзу та євроатлантичних структур. Також ішлося про продовження санкційних обмежень щодо Росії та затвердження 10-го санкційного пакету.
Співрозмовники приділили увагу економічній співпраці та міжнародним зусиллям, які здатні гарантувати безпеку і українському народові, і партнерам нашої держави. Під час двосторонньої зустрічі в Одесі йшлося і про потреби у відновленні інфраструктурних та соціальних об’єктів, які постраждали від російських ударів.

Також Начальник Одеської ОВА Максим Марченко поінформував Президента України про стан енергетичної сфери регіону, роботу об’єктів критичної інфраструктури та складну ситуацію з відключенням світла в багатьох містах громадах області. Під час наради в Одесі, керівництвом держави, обговорено роботу енергетичних об’єктів і пошук ефективних шляхів та механізмів щодо забезпечення додаткових лімітів електроенергії для Одещини.

Крім того, обговорювалося питання ремонту та відновлення пошкодженого обладнання в наслідок ракетних ударів російських окупантів.

В Одесі відбулися переговори між Володимиром Зеленським та прем'єр-міністром Данії: ключові теми зустрічі

Інформація опублікована учасником форуму не є редакційним матеріалом. Редакція Бессарабії ІНФОРМ може не поділяти позицію авторів.
 • 🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷

  Так на болота к вам же не приперлись, и свет у вас есть 😉 “Работа” твоя – дешевка, другими словами игнатович рублядь 🙂

 • Аноним

  Может верблюдов привезла? Только бы рогатых. Поможет, аж ещё и как.

 • 🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷

  Да, русня с географией не дружит: Крым свежеспизженный найти на карте не могут, какая Дания? 😉

 • географ

  Любопытно, сколько рагулей, смогут указать, так этак с ходу, где эта самая дания, обитает на карте? Бьюсь об заклад, что 9 из десятка, рогами будут тыкать в Африку, ну на крайняк – в латинской америке, дырок рогами наделают, тыча туда:)))

 • Аноним

  Что это за очередная прошмандовка лизбианная, притаранилась пердячим паром сюда?

 • Аноним

  Ну и??? Свет то будет?, с таких важнецких соплежуйных болталок, с толмачами?

 • Аноним

  Первым делом съездил на Палермо, за дозой. Ромалэ ему отдали с приличной скидкой:))))) А уж затем, там всякие премьер-министры, в поболтать пошли. Понравится ему цена, товара Палермо, так потом не выгонишь, из Одессы, эту сторчавшуюся особь никчемную. За дозу землю продал, даже « закончик» состряпал.

 • кокс

  прЫпЭрлась нарколыга! Тут-а и своих хватает.

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту