RU UA
RU UA

Сьогодні путін може оголосити війну Україні та нову хвилю мобілізації

2 коментаря 16254 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Сьогодні, 18 січня, російський диктатор володимир путін може оголосити війну Україні та нову хвилю мобілізації.


Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Сьогоднішня дата для путіна символічна – 80 річниця прориву нацистської блокади Ленінграда, рідного міста диктатора, тому він може нею скористатися.

“Путін може оголосити другу хвилю мобілізації для розширення своєї армії найближчими днями — можливо, вже 18 січня.  Прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков 17 січня оголосив, що Путін виступить у Санкт-Петербурзі 18 січня з промовою на честь 80-ї річниці прориву нацистської блокади Ленінграда, рідного міста Путіна. Путін любить використовувати символічні дати для звернення до російського народу, а деякі російські провоєнні блогери відзначили, що він скористається цією можливістю, щоб або оголосити мобілізацію, або війну з Україною”, – зазначили в ISW.

Аналітики нагадали, що раніше українські та західні спецслужби неодноразово попереджали про заплановану на середину січня підготовку рф до мобілізації.

Коментарі
  • 🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷

    Все верно, рого-коцапики уже все степи КАЗАХСТАНА обхезали – аж заасфальтировали 😉 А шойгу не дурак – знает как достать свинорусни для следующей партии говнонагетсов 😀 😀 😀 И объявлять ничего не надо официально 😉 В Рязани грибочки с глазами: их едят, а они глядят 🙂 Если надо, кстати – и сахар в ход пойдет – ну такой, не оч. сладкий – РЯЗАНСКОГО производства 😉

  • Аноним

    Ша! Не разгоняйте панику!
    У, рогатых и так очко – жим-жим, и рога обвисли , с упором на асфальт,

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована