На Одещині відкриють Центр по роботі з сім’ями полонених захисників

0 коментарів 10611 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


На Одещині відкриють Центр по роботі з сім’ями та дітьми полонених захисників. Також буде розроблена і прийнята обласна Програма фінансової допомоги дітям військовополонених. Кошти на це передбачається виділити з обласного бюджету.


Про це повідомили в Одеській ОВА.

Рішення про це було прийнято під час зустрічі начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка з заступником Міністра оборони України Ганною Маляр та представниками Координаційного штабу щодо поводження з військовополоненими.

Також відбулася зустріч керівника області із родинами полонених захисників та їхніми матерями і дружинами.

Як зазначається, головна мета роботи Центру – дати можливість близьким і рідним зниклих та полонених військовослужбовців з Одеської області отримати консультації та допомогу щодо соціальних, юридичних та процедурних питань, пов’язаних з перебуванням воїна у полоні, зокрема державних соціальних зобов’язань, гарантованих у випадку потрапляння в полон.

“Допомога родинам військовополонених наразі для мене одна з пріоритетних. Підтримка на обласному рівні буде всебічною – від соціальної, матеріальної та медичної допомоги до фінансової конкретно для сімей і дітей. Мета Одеської ОВА, спільно з обласною радою, надати кваліфіковану допомогу рідним та близьких наших полонених захисників і захисниць, та зниклих безвісти за особливих обставин, які цього потребують. Вже розпочалась розробка обласної програми по грошовій допомозі дітям та відпрацьовуємо кроки щодо створення центру з реабілітації та лікування захисників після звільнення. Життя кожного нашого Захисника та Захисниці, які боронять Україну від російських окупантів має бути збереженим!”, – наголосив на зустрічі з делегаціями родин військовополонених губернатор Одещини.

На Одещині відкриють Центр по роботі з сім'ями полонених захисників

На Одещині відкриють Центр по роботі з сім'ями полонених захисників

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту