Навіть по російським законам дії РФ підпадають під визначення «терористичної діяльності» – полковник СБУ

0 коментарів 15390 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Сьогодні росія – це терористична держава та режим путіна – це терористичний режим». Про це заявив полковник Служби безпеки України Валерій Удовиченко, виступаючи на VI Міжнародній науково-практичній конференції «Геноцид як зброя у боротьбі проти української нації у ХХ-ХХІ ст.: інтердисциплінарні підходи», що відбулася у Києві 24-25 листопада та була присвячена 90-ій річниці голодомору-геноциду.


«Сьогодні росія – це терористична держава та режим путіна – це терористичний режим. Вони становлять загрозу для цивільної критичної інфраструктури України та продовжують використовувати терористичні методи у війні проти України», – зазначив Удовиченко.

Це підтвердили парламенти Естонії, Литви, Латвії, Нідерландів, парламентська асамблея НАТО та Європарламент.

Весь цивілізований, демократичний світ починає визнавати росію терористичною державою, а режим путіна – терористичним режимом.

І це не приховують путінські пропагандисти, закликаючи російську владу завдавати ракетних ударів виключно по цивільній інфраструктурі України. Навіть відповідно до федерального закону «про боротьбу з тероризмом» така діяльність підпадає під визначення «терористичної діяльності».

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x