RU UA
RU UA

На війні загинув морський піхотинець з Білгород-Дністровщини

1 коментар 33966 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Війна забрала життя молодого воїна з села Випасне Білгород-Дністровського району – Шостака Івана. Про загибель захисника повідомила матір полеглого військовослужбовця, а земляки Івана оголосили про збір коштів для підтримки родини Героя. Про це повідомляє Бессарабія INFORM. 


Іван Шостак служив у 35-й окремій бригаді морської піхоти. З початку повномасштабної війни пішов добровольцем в лави ЗСУ аби захищати рідну землю.

“Був тяжко поранений на крайньому штурмі в Донецьку в наслідок чого загинув. В нього лишилася малесенька донечка Міра та дружина. Просимо всіх небайдужих долучитися та допомогти фінансово”, – закликають односельці загиблого Івана.

Картка : ШОСТАК ОЛЕНА ЮРІЇВНА (дружина) – 4149629351222013

“Прощання з загиблим героєм, моїм сином, воїном Іваном Шостак відбудеться в четвер, 08.11.22р. Відспівування призначено на 11:00 за адресою: село Випасне, вул. Межева 5 (зупинка “Млин”). Чекаємо усіх небайдужих”, – повідомила мати Героя.

Вічна пам’ять Герою!

На війні загинув морський піхотинець з Білгород-Дністровщини

Коментарі
  • Анатоль

    Шана та вічна пам’ять загиблому герою! Також, хочу нагадати що проводимо збір на генератори для військових частин з Білгород-Дністровського. Реквізити збору за посиланням http://surl.li/dyuea.Я вважаю, що краще зібрати на генератора ніж потім на поховання і пам’ятники…

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована