RU UA
RU UA

В Ізмаїлі пам’ятник Суворову почали готувати до демонтажу

3 коментаря 18522 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Сьогодні, 16 листопада, в центрі Ізмаїлу розпочали будівництво нової загороджувальної споруди навколо пам’ятника Суворову. Сам монумент вже давно закритий від очей громадян чорною завісою. Дерев’яний “будиночок” має стати тимчасовою майстернею, де почнут підготовку до його транспортування до місця зберігання – на територію міськуправління ВКГ (водопровідно-каналізаційного господарства), куди ще в 2016 році перемістили з центру міста Леніна.


Як повідомляють у соцмережі, будівництвом загородження вдень були зайняті працівники комунальної служби міста.

У коментарі виданню Измаїл.City начальник УЖКГ Олена Парамонова розповіла, що дерев’яна огорожа виконуватиме функцію тимчасової майстерні. Саме тут фахівці повинні будуть виконувати роботи з розбирання пам’ятника для того, щоб стало можливим його транспортування на тимчасове місце зберігання.

Нагадаємо, 11 листопада питання перенесення пам’ятника Олександру Суворову в Ізмаїлі було вирішене. Монумент російському полководцю після демонтажу транспортують на територію міськуправління ВКГ (водопровідно-каналізаційного господарства), куди ще в 2016 році перемістили з центру міста Леніна. Відповідне рішення ухвалила депутатська більшість Ізмаїльської міськради на останій сесії.

Коментарі
  • БРECТ-1939

    Да, передергивать рюсня умеет 🙂 Тем паче – про книги – чья бы мычала, учитывая то, как вы обходитесь с yкpaинскими учебниками на oккyпированных территориях…

  • Аноним

    Книги бы ещё сжечь все нах и заживём!!!

  • Аноним

    Поживее давайте, рюсня уже “наплакалась”! 😉

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована