У Верховну Раду внесли законопроект про заборону в Україні РПЦ

0 коментарів 24813 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Депутати від “Європейської солідарності” внесли до Верховної Ради законопроєкт про заборону діяльності в Україні РПЦ та організацій, які визнають підпорядкованість російській церкві або входять до її складу.


Даним законом передбачається повна заборона будь-яких релігійних організацій та установ, які входять до складу чи визнають у будь-якій формі підлеглість у канонічних, організаційних, інших питаннях рпц.

“Метою законопроєкту є запобігання загрозам національній безпеці України та забезпечення порядку, адже занадто довго рпц проводила відверту антиукраїнську та диверсійну діяльність і адвокатувала всі дії злочинного російського режиму”, – наголосила народна депутатка Ірина Фріз.

Вона також підкреслила, що діяльність православних релігійних організацій в Україні має проводитись з урахуванням Патріаршого та Синодального Томосу, наданого Українській Православній Церкві та Українській державі.

Нагадаємо, напередодні СБУ провела обшуки у приміщеннях Києво-Печерської лаври та храмів рпц у Рівненській області. Під час обшуків на території лаври були знайдені російські пропагандистські матеріали, «сумнівні» громадян РФ та мільйони готівки.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x