RU UA
RU UA

Цифровізація Саф’янівської ОТГ: сільрада взяла участь у форумі Digital Regions Week

0 коментарів 10125 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В рамках Українського тижня регіональної цифрової трансформації, представник Саф’янівської сільської ради взяв участь у форумі Digital Regions Week: цифровізація Черкаського регіону, організаторами якого виступили Digital Cherkasy та Програма EGAP.


Як повідомили у Саф’янівській сільській раді, форум проходив на минулому тижні.

Організатором заходу виступив Digital Cherkasy – проєктний офіс, який працює над створенням сучасного та безпечного регіону. Партнер – Фонд Східна Європа та Програма EGAP.

Під час форуму Анастасія Артеменко, Юлія Ломач та Олександр Корчма разом із колегами з інших громад Одеської та Черкаської областей обговорили такі актуальні та важливі питання, як розвиток громад під час та після війни; зміни в роботі органів влади та редизайн на муніципальному рівні; сучасні IT-рішення для громад від Cisco та Greenet; практичні кейси впровадження цифровізації у громадах.

Важливим та корисним для учасників заходу стало обговорення з модераторкою платформи ЕДЕМ Олександрою Піденко теми – як е-демократія полегшує роботу ОМС та як мешканці громади можуть покращити рівень життя.

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована