RU UA
RU UA

Троє жінок, чоловік та п’ятеро дітей: в Білгород-Дністровському районі затримали сім’ю з дев’ятьох осіб, які намагалися перетнути кордон вночі

2 коментаря 14445 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В Білгород-Дністровському районі біля кордону з Молдовою прикордонники затримали дев’ятьох осіб, мешканців одного з сіл Одещини. Усі вони виявилися членами однієї родини. 


Як повідомили в прикордонники, правопорушники намагалися перетнути кордон вночі, оминувши пункти пропуску «Старокозаче». Серед затриманих – троє жінок, чоловік та п’ятеро дітей.

В ході з’ясування обставин правопорушення було встановлено, що один із затриманих 20-річний юнак, але документів, що посвідчують особу при собі не мав. Родина зізналась, що вирушили  у подорож, аби уникнути його призову на службу.

Наразі на осіб за порушення прикордонного режиму і спробу порушення кордону складено адмінпротоколи та передано до суду.

Коментарі
  • МАМУЛЕЧКА!!!

    “гость”, оно же “прохожий”, оно же “горожанин” – в общем, свиндбадо-рублядь подzалупная, не ерничай, у вас там ведь каждый сверчок знает свой шесток – вот болтайся и не выебывайся 😀

  • гость

    нашли очень опасных преступников давайте что-б все знали ур*оды

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована