Сьогодні в Одеській області вводяться стабілізаційні відключення електроенергії

0 коментарів 16362 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Сьогодні, 8 листопада, з 7 ранку за розпорядженням НЕК Укренерго в Одеській області впроваджені стабілізаційні відключення світла. Як і раніше, світло вимикатимуть на час, не більше чотирьох годин.


Про це повідомили у  “ДТЕК Одеські електромережі”.

Обмеження споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, забезпечити стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій.

Оновлений графік потенційних відключень шукайте на сайті ДТЕК Одеські електромережі за посиланням.

У енергопостачальній компанії звертають увагу клієнтів на те, що можлива невелика похибка за часом у межах 30-40 хвилин для перепідключення електропостачання між групами.

Інформацію про відключення на вашу адресу можна отримати в особистому кабінеті. Також можна звернутися до одеського ДТЕК через Facebook або Telegram-бот.

“Ситуація в енергосистемі напружена. Просимо всіх клієнтів підтримати енергетиків у боротьбі на енергофронті. Для цього споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку з 06.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 23.00. Бізнес-клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів. Також радимо правильно включати електроприлади після стабілізаційного відключення, щоб запобігти одночасному значному зростанню навантаження та аваріям на електромережах”, – сказано в повідомленні одеських енергетиків.

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту