RU UA
RU UA

Росія свідомо гальмує “Зернову ініціативу” – порти Одещини останніми днями працювали лише на 25-30% своїх можливостей

2 коментаря 10476 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Росія свідомо затримує повноцінну реалізацію «Зернової ініціативи». У зв’язку з цим порти на Одещині працювали останніми днями тільки на 25-30% своїх можливостей.


Про це у ранковому зверненні повідомив речник Одеської ОВА Сергій Братчук.

Але попри всі спроби рашистів вставляти палки у колеса, Україна продовжує йти вперед обраним курсом і не зупиняється у постачанні власної агропродукції до країн, які цього найбільш потребують.

“Ворог не зможе нас зупинити. Шосте судно у рамках Всесвітньої продовольчої програми ООН пішло до Ємена”, – проінформував Братчук.

Довідково: Всесвітня продовольча програма (ВПП) – ланка Організації Об’єднаних Націй з питань надання харчової допомоги, найбільший підрозділ гуманітарної допомоги.

Шосте судно – балкер PANGEO – завантажене агропродукцією у порту Чорноморськ в рамках цієї програми, доставить 40 тисяч тонн пшениці для жителів Ємену. Перші 5 суден доставили понад 150 тис. тонн пшениці до Ефіопії, Сомалі, Ємену та Афганістану.

Як повідомлялось раніше, представники рф в Спільному координаційному центрі (СКЦ) в Стамбулі зривають поставки українського зерна. Через це останні 2-3 тижні в Мармуровому морі утворилося безпрецедентне скупчення суден на якірних стоянках, що створює небезпеку судноплавству.

Коментарі
 • ОФО

  Я тут работаю, рубль!!! Пора уже тебе, уходи 🙂

 • рубль

  Бакланьте дальше:- « КРЫМСКИЙ МОСТ СЛОМАЛСЯ!»
  какая там зерновая сделка, черти обосцанные!
  прямая следственная связь , между вашим обосцанием, без света, на темную и остальным:)))))
  Да, чертуганы?!

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована