RU UA
RU UA

Площі пожеж в Дунайському біосферному заповіднику збільшуються – рятувальники можуть тільки моніторити, та невзмозі загасити

1 коментар 27351 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Дунайський біосферний заповідник продовжує потерпати від пожеж, які почались ще на минулому тижні. Пожежники через специфіку місцевості (дунайські плавні) не можуть їх загасити, а вимушені просто моніторити ситуацію і пильнувати над тим, щоб полум’я не зашкодило людям і їх оселям. Проте навить із цим виникають труднощі – через складні погодні умови іноді неможливо провести роботи з оперативної оцінки обстановки рятувального відділення з дроном, повідомляє “Бессарабія INFORM”.


Сьогодні вранці, 3 серпня, прес-служба обласної ДСНС опублікувала оновлену інформацію по пожежам в плавнях поблизу Вилкового. Згідно з новими даними за минулу добу, у Дунайському біосферному заповіднику о 7:20 та о 13:49 пожежним відділенням проведено об’їзд та моніторинг території. Для оцінки оперативної обстановки та фотозйомки залучалось відділення з дроном, але роботи не було проведено через погані погодні умови: дощ, пориви вітру до 20 м/с.

Вчора, 2 жовтня, о 13:30 пожежа ліквідована самозатуханням на орієнтовній площі 240 Га. Згідно супутникових знімків та орієнтуванню по карті адміністрації заповідника, прогнозується площа пожежі від 972 до 1438 га. Остаточна площа буде визначена 4-5 жовтня.

Масштаби пожежі вдалось зафіксувати спеціалістам ДБЗ, яким все ж вдалось підняти в небо під час “погодного вікна” літальний пристрій для фотозйомки.

Як повідомляло раніше “БІ”, пожежі в Дунайському біосферному заповіднику на території Стенцівсько-Жебриянівських плавнів не вщухають з минулого тижня. Горять величезні площі очерету, які планували заготовити цієї осені місцеві мешканці. Вогонь знищує все живе на своєму шляху – рослинність, тварин і впритул підходить до помешкань, причалів, туристичних об’єктів. Адміністрація заповідника вважає, що причиною займань стали свідомі підпали.

Природозахисники вже звернулися з відповідною заявою до поліції, адже такі надзвичайні події не лише шкодять екології заповідної частини Дельти Дунаю, а й несуть в собі загрозу для місцевих жителів.

Площі пожеж в Дунайському біосферному заповіднику збільшуються - рятувальники можуть тільки моніторити, та невзмозі загасити

Площі пожеж в Дунайському біосферному заповіднику збільшуються - рятувальники можуть тільки моніторити, та невзмозі загасити

Коментарі
  • Евгений Викторович Пригожин

    Пидорублядь!!! А ну быстро вылезай из камышей и за “работу”! Еще как-то можно понять, ты любишь писюны кабаньи, но пердак твой там не затухает, а таким открытым вредительством заниматься – слишком палевно, уволю 🙂

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована