RU UK
RU UK

Виїзд заборонено: студенти-чоловіки з Бессарабії, які отримують освіту за кордоном, не зможуть більше їздити на навчання

2 коментаря 23220 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Українським чоловікам-студентам, які отримують освіту за кордоном, заборонили виїзд із країни під час дії воєнного стану. Причина – масова фальсифікація документів про навчання.


Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, пише LIGA.

Демченко заявив, що вище військове керівництво з 14 вересня скасувало можливість перетину кордону студентами-чоловіками через масові підробки документів.

«Раніше, за рішенням вищого військового керівництва, студентам, які навчались за кордоном до 24 лютого, дозволяли виїжджати за межі України для продовження навчання. Прикордонники цю норму виконували, забезпечуючи пропуск. Проте останні місяці почались масові підробки документів, які нібито підтверджують навчання чоловіків за кордоном», – розповів він.

Так, за даними ДПСУ, лише у липні-серпні на кордоні виявили близько 600 осіб, які використали підроблені документи про навчання у закордонних вишах.

“З огляду на це ухвалено рішення скасувати можливість пропуску навіть цієї категорії громадян. «Тому сьогодні чоловіків-студентів через кордон не пропускають”, – резюмував Демченко.

Нагадаємо, при цьому у серпні головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний попросив Міністерство оборони дозволити українським студентам виїжджати за кордон для навчання.

З початку повномасштабного вторгнення росії прикордонники затримали понад 8 тисяч українських чоловіків за спробу незаконного перетину кордону.


Переклад новин російською мовою відбувається в автоматичному режимі. Помітили помилку? Виділяйте слова і натискайте Control-Enter. Дякуємо за допомогу

Коментарі
  • рубль

    Хотя – не выпускает же ж – какие вам польские унитазы – они для наших РЮЮЮССКИХ дезертиров :))))))

  • рубль

    В натуре—— для мытья польских унитазов, дипломы зачем?:))))))

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована