“Намагатимемося усі класи садити за парти”: мер Білгорода-Дністровського розповів про перспективи відкриття міських навчальних закладів

0 коментарів 7155 переглядів

23 вересня під час прямого ефіру у Фейсбук, міський голова Білгорода-Дністровського Віталій Граждан розповів городянам про подальшу роботу навчальних закладів міста. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”.

За словами Віталія Граждана, на сьогоднішній день поки що лише у одній школі міста, а саме третій, проводять уроки офлайн. Підготовчі ремонтні роботи завершуються у початковій школі імені Сильвії Морозової, яка вже найближчим часом буде готова прийняти малечу. Що ж до школи №2, то до цього навчального закладу ще буде виїжджати комісія, яка і вирішить, коли там можна буде відновити навчальний процес.

“Тому друга школа під питанням, у четвертій школі немає підвалу, у п’ятій також його немає, крім того ця школа одна з найстаріших і не відповідає усім критеріям. Шоста школа поки що також не відповідає тим критеріям, яких вимагає Кабінет міністрів. Отож, перша школа буде працювати – ми її зараз будемо готувати, друга – під питанням, третя – працює, четверта – не буде, п’ята і шоста не буде, сьома – скоріш за все буде працювати, поки що з приводу неї ми вирішуємо юридичні питання. Все це стосується офлайн навчання”, – підкреслив очільник міста.

У перспективі планується відновити навчання за партами учнів всіх шкіл міста, за наявності бажаючих:

“Я думаю, що будемо саджати всі класи за парти, принаймні будемо намагатися це зробити. Все буде залежати від кількості бажаючих: і учнів, і батьків. Тому намагатимемося усі класи садити за парти. Я думаю, якщо, дай Боже, усе буде добре, то у нас всі класи будуть мати можливість по бажанню вчитися очно. І ми це зробимо – необхідно трохи часу”, – запевнив мер.

Що стосується академічного ліцею, то за наявною інформацією, ремонтні роботи планується завершити вже незабаром, отож діти матимуть змогу навчатися офлайн вже скоро.

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.