Військовий рф зізнався у злочинах проти мирного населення на Київщині, щоб його знову не відправили на фронт

3 коментаря 10611 перегляду

Російський військовий з 64-ї мотострілецької бригади, яка лютувала у Бучі, Даніїл Фролкін у розмові з журналістами через месенджер зізнався у злочинах, які окупанти скоїли в Україні. Під час інтерв’ю чоловік ще перебував у частині тимчасової дислокації в Бєлгородській області.

Про це повідомляє видання “Важливі історії”.

“Зізнаюся у всіх злочинах, які я скоїв в Андріївці, в розстрілі цивільного населення, обкраданні цивільного населення, вилученні у них телефонів і в тому, що наше командування ні в що не ставить наших бійців, всю піхоту, яка б’ється на передовій, на лінії фронту”, – заявив військовий.

За словами Фролкіна, саме заступник командира 64-ї мотострілецької бригади підполковник Олександр Прокурат дав наказ розстрілювати. Зокрема, це відбувалося в Андріївці в Київській області.

“Ми завели їх у три будинки, вони показали житло. У домівках були не їхні фотографії. Тобто, це не їхні будинки були по факту. Третій взагалі в якихось руїнах жив. При них була пачка грошей: гривні, бакси. Підполковник, який був з нами, Олександр Прокурат, забрав ці гроші собі, а решту – документи, телефони – віддав нам і сказав: “Їх у витрату”. Все, я пішов і у витрату пустив”, – згадує окупант.

Він також підтвердив, що росіяни займалися мародерством під Києвом. Більше всіх, за його словами, відзначився заступник командира з тилу полковник В’ячеслав Клобуков.

“Він крав холодильники в магазинах. Потім знаходили магазини з кросівками, з одягом всякої – це теж все вивозилося. Фури вивозилися. Коли ми приїхали в Білорусь, я бачив ці дві фури”, – додав військовий.

Фролкін вирішив у всьому зізнатися ЗМІ через те, що його бригаду хочуть відправити на передову. Він упевнений, що командування намагається знищити його бригаду.

“Я розумію, що мене можуть посадити за всю цю інформацію. Навіть не за те, що я все це в Україні творив. А за ту інформацію. Я хочу просто зізнатися у всьому і пояснити те, що відбувається в нашій країні. Я думаю, що краще б цієї війни взагалі не було”, – наголосив окупант.

Коментарі
  • рубль

    Но я и под “Мухой” не признаюсь, что посасываю в свободное от службы СиСиСиПи время бендеровския пuсюны!

  • рубль

    :)))))))))))))))))))

  • Дима

    Охота на руснявых шакалов будет длиться до 2090 года. Так шо проще сразу в рай.. Ахахахахх!!

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.