RU UK
RU UK

Весь керівний склад окупантів на півдні України переміщується за Дніпро – Кім

3 коментаря 12663 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім заявляє, що керівний склад російських окупантів залишає правий берег Дніпра. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.


“Не дуже, але трохи жаль тупих орків, яких покинули на правому березі Дніпра. Весь керівний склад переміщується за Дніпро”, – зазначив голова ОВА.

Водночас радник голови МВС Антон Геращенко повідомив, що після розгрому за допомогою HIMARS останнього шляхопроводу через Дніпро в районі Каховської ГЕС, всі штаби російських військ отримали наказ негайно перебазуватися на лівий берег.

“Що це означає для рядових орків, кинутих під Нікополем, Херсоном, Снігурівкою? Нічого доброго. Це означає, що після нашого наступу їх кинуть на розтерзання ЗСУ. Рятуватися доведеться вплав через Дніпро, оскільки всі поромні і понтонні переправи будуть також зруйновані точними ударами HIMARS і артилерії”, – пояснив Геращенко.


Переклад новин російською мовою відбувається в автоматичному режимі. Помітили помилку? Виділяйте слова і натискайте Control-Enter. Дякуємо за допомогу

Коментарі
  • рубль

    Наступила ночь, и в стране наших, не бендеровцев, zaкипела работа. 00:40 АМ – самое время старта…

  • рубль

    Ну, видать – этот деятель, свою обл-администрацию, уже отстроил заново:))))) ( эпический фотоотчет, апосля ба-бах. красиво, чего уж там), раз так уверенно похрюкивает. Ой, Адиет!

  • Дима

    А шо если там применить одесский опыт профсоюзных грилей? Может получиться очень интересный эффект.. Ахахахахх!!

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована