В Херсоні ворог готується до відступу – окупанти замінували життєво важливі комунікації

Олена Весніна 4 коментаря 35883 переглядів
В Херсоні ворог готується до відступу – окупанти замінували життєво важливі комунікації

В Херсоні окупанти готуються відступати – вони замінували життєво важливі комунікації. Серед них газопостачання, електропостачання та водопостачання.

Про це повідомив представник ГУР МО Андрій Юсов.

“Тобто, це така стратегія терору і “випаленої землі”, до якої готуються росіяни перед неминучим контрнаступом ЗСУ”, – зазначив Юсов.

Нагадаємо, українські воїни тримають під вогневим контролем всі переправи окупантів на Херсонщині. Спроби загарбників облаштувати альтернативні переправи також ретельно відслідковуються.

Так, російські окупанти намагаються відремонтувати пошкоджений Антонівський міст у Херсоні і споруджують альтернативні переправи, однак ЗСУ можуть не пошкоджуючи інфраструктуру зруйнувати плани окупантів.

Раніше ми повідомляли: “Я приїхав першим…Люди в паніці благали про допомогу”: історія перших годин трагедії в Сергіївці від фельдшера Ігоря Буюклі

Переглянути коментарі (4)
guest

4 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
рубль
рубль

«заменяли жизненно важные коммуникации.»
ЗАМЕНЯЛИ ??? – и на что??? – ЗАМЕНЯЛИ – на колбасу, гречку (сегодня она уже по 100 ? грн!!! за кг! – слЯва, слЯва, слЯва !!! – известное дело чему), тушенку и прочее , прочее, прочее…., окупантЫ клЯтИ!
юСОВУ – большая жопа!:))))))))))) и все прелести!:)))

Мыкола Пахло-Азиров
Мыкола Пахло-Азиров

Рупь, досыть скыглыты, бери лопату, иди работай! И будет тебе и греча, и кура, и даже щи, только рубль не полощи.

рубль
рубль

О!!!!! —— наконец-то—— исправили ошибочки —— « ЗАМЕНЯЛИ»:))))) , на заминировали!
Букварь скурили, в первом классе !
или измучились , своей – укр-мууувкой.

Пахло-Азиров
Пахло-Азиров

Работай давай, сказали, Рупь!