RU UK
RU UK

Росія погрожує США розривом дипвідносин у разі визнання рф державою-спонсором тероризму

1 коментар 16902 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Спікер російського МЗС Марія Захарова заявила, що москва може розірвати дипломатичні відносини з США в разі визнання росії державою-спонсором тероризму.


Про це пишуть російські ЗМІ.

“Подібне застосування власного законодавства, що суперечить міжнародному праву, можливо, бачиться сенаторам і конгресменам як якась страшна кара, що здатна змусити росію жити згідно з вигаданим США світопорядком, заснованим на їх правилах”, – сказала Захарова на брифінгу.

“При цьому якось забувається, що будь-яка дія породжує протидію, і логічним результатом такого безвідповідального кроку може стати і розрив дипломатичних відносин, за яким Вашингтон ризикує остаточно перетнути точку неповернення з усіма наслідками, що випливають”, – додала вона. 

Нагадаємо, Сенат США одноголосно схвалив резолюцію, яка закликає держсекретаря Ентоні Блінкена оголосити Росію державою-спонсором тероризму за її дії в Чечні, Грузії, Сирії та Україні. 


Переклад новин російською мовою відбувається в автоматичному режимі. Помітили помилку? Виділяйте слова і натискайте Control-Enter. Дякуємо за допомогу

Коментарі
  • Дима

    Шеф, всьо прапало.. Ахахахх!!

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована