RU UK
RU UK

Білгород-Дністровські поліцейські врятували чоловіка, який упав на залізничні колії перед поїздом, що наближався

0 коментарів 19548 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Дільничні офіцери відділу превенції Білгород-Дністровського районного відділу поліції Дмитро Биковський та Вадим Романець врятували життя чоловіку, якому стало зле на залізничних коліях. Про героїв, завдяки пильності яких вдалося уникнути трагедії, розповіли в Одеському головному управлінні Національної поліції.


Поліцейські прямували у службове відрядження до Одеси. По дорозі вони зупинилися на залізничному переїзді перед закритим шлагбаумом, де колона автомобілів чекала, поки проїде потяг. У цей час поліцейські помітили громадянина, якому стало погано, він втратив свідомість і впав на залізничні колії.

«Розуміючи серйозність ситуації, ми з колегою миттєво попрямували до непритомного чоловіка, – розповідає Дмитро Биковський, – потяг наближався і я чітко розумів, що час йде не на хвилини, а на секунди. Люди з автівок, ставши свідками події, приєдналися до порятунку перехожого. Громадянина швидко привели до тями і, піднявши, відвели від залізничної дороги, де одразу проїхав потяг, який міг стати для нього роковим. Постраждалому викликали «швидку» і передали його медикам для надання необхідної медичної допомоги».

Поліцейські зазначають, що найвища цінність людини – життя. І вони, як звичайні люди і водночас служителі держави, мають допомагати та захищати громадян і за можливості попереджати будь-які нещасні випадки.


Переклад новин російською мовою відбувається в автоматичному режимі. Помітили помилку? Виділяйте слова і натискайте Control-Enter. Дякуємо за допомогу

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована