COVID-19 йде на спад: Ляшко розповів про ситуацію з коронавірусом в Україні

0 коментарів 20871 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В Україні пандемія коронавірусу пішла на спад, у лікарнях знаходиться 2,9 тисяч хворих на COVID-19. Але водночас частина медзакладів у зоні бойових дій не може надавати коректну статистку через завантаженість. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час всеукраїнського телемарафону 15 квітня.


“На першому тижні війни ми реєстрували 4 тисячі випадків на добу, потім відбувся спад до 2,5 тисяч, зараз в останній тиждень квітня в нас 400 випадків на добу”, – каже він.

Утім, цю статистику не можна вважати абсолютно точною, адже частина закладів, за словами міністра, не може подавати свої дані про кількість випадків.

“Сьогодні Донецькій, Луганській і Харківській областям не до звітувань по COVID-19, навіть якщо там і будуть випадки, вони не будуть подавати цю інформацію”, – зазначив Ляшко.

За даними МОЗ, у більшості людей хвороба проходить у легкій формі, а вакциновані обходяться без госпіталізації. Проте все ще трапляються складні випадки захворювання, які потребують кисневої і реанімаційної допомоги.

“Люди продовжують вакцинуватись, можливо не в таких кількостях як нам хотілось, за березень вакцинувалось 355 тисяч людей, за квітень у нас 77 тисяч людей”, – сказав Ляшко.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x