ГУ МВС України в Одеській області повідомляє

ГУ МВС України в Одеській області повідомляєДо Білгород-Дністровського МВ надійшла заява від Олексія, 1990 р.н., про те, що в м. Білгород-Дністровський на перехресті вул. Дзержинського та вул. Московська невстановлений чоловік відволік його увагу та відкрито заволодів з кишені його куртки мобільним телефоном.

У ході оперативно-розшукових заходів затримано раніше засудженого Дмитра, 1972 р.н., на якого вказав потерпілий. Затриманий знаходиться у міському відділі міліції.

До Іллічівського МВ надiйшла заява від Наталії, 1957 р.н., про те, що в період часу з 07 до 08 березня невідомий зловмисник з її квартири таємно викрав два ноутбука та золоті вироби. Сума збитку 5000 грн.

У ході оперативно-розшукових заходів затримано співмешканця заявниці Олега, 1968 р.н., жителя Миколаївської області, від якого отримано правдиві свідчення, що викрадене здав у ломбард. Вживаються заходи щодо вилучення речових доказів. Затриманого відпущено під зобов’язання.

ГУ МВС України в Одеській області

ГУ МВС України в Одеській області повідомляє

Подпишитесь на наш канал в TELEGRAM

Друзья! Подписывайтесь на наш канал в Telegram и будьте всегда в курсе самых последних новостей. Клац и новости прилетают прямо к Вам в карман!