З нагоди Дня молоді у Кілії нагородять відмінників громади та проведуть низку розважальних заходів

Юлія Єрська 0 коментарів 3753 переглядів
З нагоди Дня молоді у Кілії нагородять відмінників громади та проведуть низку розважальних заходів
Читайте оперативні новини першими. Підпишіться на офіційний Telegram-канал «Бессарабія INFORM». Підписатися

Наступної середи, 12 серпня, в Україні відзначатимуть День молоді. У Кілії у цей день заплановано нагородження обдарованих учнів громади, а також розважальні заходи. На завершення – кілійцям пропонують переглянути фільм просто неба. Про це “Бессарабії INFORM” повідомили організатори.

Урочистості розпочнуться о 16.00 у Сквері Прапору з церемонії вручення сертифікатів відмінникам Кілійської громади.

По завершенню, активісти ГО “Десяте квітня” проведуть для підлітків інтерактив “Командний дух”.

З 17.00 на гостей свята чекатиме розважальна програма. Так, члени ГО “Червоний Хрест України” проведуть для учасників квест, а лікар-хірург Роман Ольховський підготував для усіх охочих лицарські навчання.

Окрім цього, керівниця арт-майстерні Центру культури, мистецтв та дозвілля Маргарита Лівінська проведе майстер-клас з розпису одягу (організатори забезпечать учасників трафаретами та фарбами, але одяг для розпису потрібно взяти з собою).

Одночасно на території простору працюватиме фотозона, відвідувачі зможуть пограти у настільні ігри – теніс та аерохокей, а також придивитися собі на книжковій виставці молодіжну сучасну літературу для прочитання.

Вже о 20.00 гостям свята покажуть український фільм “Смак свободи” просто неба.

З нагоди Дня молоді у Кілії нагородять відмінників громади та проведуть низку розважальних заходів

Раніше ми повідомляли: Пенсіонерка з Болградщини сплатить штраф за ляпас знайомій

Залишити коментар
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные