У порту Констанци в Румунії пролунав потужний вибух – що відомо
Сьогодні, 5 червня, у порту румунського міста Констанца пролунав потужний вибух. Місцеві телеграм канали пишуть, що причиною міг стати безпілотник, передає “Бессарабія INFORM”.
Сьогодні вранці румунські ЗМІ повідомляли, що на території порту було виявлено морський безпілотник. За попередніми даними, причиною вибуху став саме він.
З місця події евакуюють людей.
Про інцидент були терміново поінформовані прем’єр-міністр Румунії та президент країни Нікушор Дан.
Міністерство внутрішніх справ країни анонсувало пресконференцію, на якій мають повідомити деталі події.
Раніше ми повідомляли: Уродженець Ізмаїльського району очолив Уряд Румунії

Переглянути коментарі (12)
Констанца — це ж зовсім поруч із нами! Якщо вже туди морські дрони долітають і вибухають у портах, то безпечних місць на Чорному морі взагалі не залишилося. 😱
Морские дроны не летают! Это каьер,но без экипажа…
Еще больше перегрелся что ли?
Жах якийсь. Добре, що хоч встигли людей евакуювати.
це удар по безпеці всього судноплавства
Ну щоНАТО знову висловить «глибоку занепокоєність» чи цього разу хоч якось відреагує? Вибух у порту країни-члена Альянсу — це вам не просто заліт дрона у повітряний простір
Зараз румуни швидко все замнуть, скажуть, що це був якийсь «бродячий» старий дрон без розпізнавальних знаків щоб тільки не роздмухувати конфлікт і не згадувати про 5-ту статтю
зараз почнеться… Прем’єр і Президент на вухах. Цікаво, чий це безпілотник? Якщо рашистський приплив це пряма провокація проти Румунії
Ласкаво просимо в реальність, сусіди, тепер ви теж почули, як це
хтось невдало перевірив знахідку ранком… Написали ж, що ще зранку його там виявили. Навіщо було чіпати, поки сапери не приїхали? Самі жмабуть і підірвали випадково
менше паніки, чекаємо пресконференцію там розкажуть чий «подаруночок» приплив на пляж
ВМС України вже підтвердили, що дрон український. І що таких було кілька, але інші безпечно сдетонували в морі неподалік порту.
Висилати дипломатів України, як було з РФ, думаю не будуть. Але за очі висловлять попередження, та з бюджету будемо компенсувати збитки.
П.С. Не найкраща ніч для нас, враховуючи що тоді ж розбомбили дронами турецькі судна, вбивши 5 азейбарджанці в екіпажі. Ще й вихвалялися цим…