Одещина продовжує залишатися привабливим маршрутом для ухилянтів
За встановленими даними, мешканці Львівської, Дніпропетровської, Луганської, Харківської, Донецької, Запорізької та Одеської областей для втілення свого незаконного наміру звернулися до організатора – адміна одного з телеграм-каналів. Останній співпрацював з посібником – водієм, який мав переправити всіх пасажирів та лишитися на території сусідньої Молдови.
За допомогу з онлайн-навігації організатор з кожного бажаючого запросив від 7 до 10 тис. доларів США на крипто-гаманець. Однак, прикордонники завадили намірам порушників.
За спробу незаконного переправлення осіб через державний кордон відносно водія направлено повідомлення до Нацполіції за ст. 332 КК України.
Щодо 10 пасажирів складено протоколи про вчинення ними адмінправопорушення за ст. 204-1 КУпАП, справи скерували до суду.
Раніше ми повідомляли: В Ізмаїлі відбувся круглий стіл “Об’єднані Україною”: говорили про війну, допомогу ЗСУ та… погрози волонтерам
Залишити коментар