Старокозацька громада прощається з захисником України
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/05/lupashko.jpg)
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Страшна звістка дійшла до Білгород-Дністровщини. Старокозацька громада прощається з захисником України – Лупашко Миколою 1992 року народження. Про це, посилаючись на громаду, повідомляє “Бессарабія INFORM”.
Мешканець села Нова Царичанка Лупашко Микола Олександрович загинув під час виконання бойового завдання 19 травня 2024 року в районі Новопокровського на Донеччині.
“Старокозацька сільська рада, виконавчий комітет та депутатський корпус висловлюють щирі співчуття родичам та близьким”, – висловили співчуття у громаді.
Колектив “БІ” висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Героя!
![Старокозацька громада прощається з захисником України](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/05/442428153_845813327570405_3098167312113711791_n.jpg)
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/07/avatar-bi.jpg)
Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Білгород-Дністровський
0 коментарів