У Чорному морі та Дунаї розпочалися багатонаціональні навчання НАТО “Sea Shield 24”

1 коментар 19008 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


У Румунії розпочались найбільші багатонаціональні військово-морські навчання НАТО Sea Shield 24 (Морський щит 24). В них візьмуть участь понад 2200 військовослужбовців та 135 кораблів, літаків і транспортних засобів з 12 країн-членів і партнерів Альянсу. Про це, посилаючись на видання Radio Romania, пише NV.


Церемонія відкриття відбулась 8 квітня в порту Констанца.

Зазначається, що у навчаннях беруть участь війська і бойова техніка з Болгарії, Франції, Грузії, Греції, Італії, Великої Британії, Молдови, Королівства Нідерландів, Польщі, Португалії, Туреччини, Сполучених Штатів і Румунії.

Sea Shield 24 фокусується на підготовці в усіх аспектах військових дій. Їхньою метою є підвищення рівня оперативної взаємодії між учасниками навчань.

«У нас є оперативні процедури, які ми маємо випробувати, розробити в протичовновому середовищі, надводному середовищі і середовищі протиповітряної боротьби, в Чорному морі та в річковій зоні відповідальності також», — заявив начальник штабу Військово-морських сил Румунії Міхай Панаіт.

У Чорному морі та Дунаї розпочалися багатонаціональні навчання НАТО "Sea Shield 24"

guest

1 Коментар
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
дядявася
дядявася
1 месяц назад

НАТО же такое прааативное, да и я занят – ХАМ-АССОВЦЕВ анально обслуживаю, благо геморрой за полгода уже почти зажил и даже новенькие шишки дал, добрый знак! И не Валерка я вам никакой, а цельный ВАЛЕРКА ЗИЗА!!! Вперед, мой розовый СССР!!! Кукареку!!!

1
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x