Спека прийшла: в Одеській області оголосили пожежну небезпеку

0 коментарів 12042 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів, сьогодні, 15 квітня, на Одещині очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Про це, посилаючись на ГМЦ, повідомляє “Бессарабія INFORM”.


Як зазначили синоптики, у більшості регіонів Одещини очікується надзвичайний, а на сході – високий рівень пожежної небезпеки. Спеціалісти підкреслюються – погодні умови сприятимуть ВИСОКІЙ ймовірності виникнення та розповсюдження пожеж в екосистемах, при наявності джерел займання (відкритого вогню).

Нагадаємо, що протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:
• розведення багать та спалення сухостою;

• заїзд на територію лісового фонду транспортних засобів;

• палити, кидати непогашені сірники та недопалки біля сухої трави чи гілок;

• випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу (у тому числі проводити сільськогосподарські пали);

• звалювати та спалювати сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи тощо.

В разі виникнення пожежі необхідно негайно повідомляти про це лісогосподарські підприємства, територіальні підрозділи ДСНС України за номером 101, місцеві органи влади.

Особи, винні у порушенні вимог пожежної безпеки несуть адміністративну відповідальність згідно ст. 77 та 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та кримінальну відповідальність згідно ст. 245 ККУ у разі спричинення важких наслідків.

Спека прийшла: в Одеській області оголосили пожежну небезпеку

 

 

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x