Для наповнення Лощинівського водосховища потрібно декілька мільйонів гривень
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-09_15-51-44-e1712669827667.jpg)
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Сьогодні, 9 квітня, заступниця голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Ірина Холостенко разом із начальником Ізмаїльського управління водного господарства Опанасом Жечковим здійснила робочу поїздку до Лощинівського водосховища. В ході поїздки заступниця ознайомилася з процесом подачі води до Лощинівського водосховища та з роботою Головної насосної станції. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Ізмаїльську районну державну адміністрацію.
⠀
Лощинiвське водосховище є штучною водоймою обсягом 3019 тисяч кубічних метрів та одним з головних джерел зрошення Ізмаїльського району, яке поповнюється з озера Катлабух насосною станцією “ГНС-Iзмаїльська”. Воно щороку потребує своєчасного поповнення для того, щоб уникнути підвищення мінералізації, засолення ґрунту, погіршення якості земель та зниження родючості ґрунту.
⠀
Тому керівництво Ізмаїльської районної державної адміністрації вже звернулося до Одеської обласної державної адміністрації щодо виділення з обласного бюджету коштів в розмірі 5484,3 тис. грн для поповнення Лощинівського водосховища.
⠀
Ізмаїльське управління водного господарства вже приступило до забезпечення подачі якiсної технiчної води для поповнення водосховища. Запланований обсяг поповнення складає 2640,0 тис. м3 для потреб сільгоспвиробників Ізмаїльського району.
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/07/avatar-bi.jpg)
Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Ізмаїл