Збирався у відпустку, але не встиг: на щиті до Ізмаїла повертається солдат Віктор Мазурін

0 коментарів 21600 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


До Ізмаїла на щиті повертається оператор відділення протитанкових керованих ракет взводу протитанкових керованих ракет солдат Віктор Сергійович Мазурін, який в зоні виконання бойових завдань віддав життя в ім’я майбутнього України. Завтра, 17 лютого, Героя проводять в останню путь. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на міського голову Ізмаїла Андрія Абрамченка.


Віктор Сергійович народився в Ізмаїлі 1986 року, після завершення школи засвоював професію судноводія в Херсоні, а потім – Києві, але в серці завжди був рідний Ізмаїл – саме сюди він, обравши професію моряка, повертався з кожного рейсу. Був життєрадісною людиною, яка фонтанувала творчими ідеями та теплом свого серця огортала всіх, хто був поруч.

У вільний час захоплювався грою на гітарі.

“Черговий рейс старпома Віктора Мазуріна мав початися 24 лютого 2022 року – але саме в цей день розпочалось повномасштабне воєнне вторгнення росії в Україну, розірвавши долі десятків мільйонів українців на «до» та «після». І старший помічник Віктор Сергійович Мазурін пішов захищати рідну землю та майбутнє країни – та власної родини, де виростає син. Він збирався у відпустку, яка невдовзі мала бути – але не сталася… 9 лютого серце Віктора Сергійовича зупинилось”, – розповів про Героя мер Ізмаїла та висловив щирі співчуття сім’ї та близьким загиблого Захисника України.

Оператора відділення протитанкових керованих ракет взводу протитанкових керованих ракет солдата Віктора Сергійовича Мазуріна поховають на Алеї Слави на Новому цвинтарі.

Прощання відбудеться 17 лютого об 11.00 на вул. Коцюбинського, 122.

Колектив «БІ» висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Героя з приводу тяжкої втрати.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x