Відбулось перше засідання оргкомітету «Бессарабського економічного форума-2024»: що вирішили

1 коментар 15390 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Не пройшло й місяця після наради, на якій було озвучено ідею про проведення в Болграді Бессарабського економічного форумв 2024, як відбулось перше засідання організаційного комітету запланованого заходу на чолі з головою Болградської районної ради Михайлом Садаклієвим. Про що йшла мова та що було вирішено, повідомляє «Бессарабія INFORM».


По-перше, було затверджено склад оргкомітету Бессарабського економічного форуму, до якого увійшли дев’ятнадцять осіб. А саме – Болградській міський голова Сергій Димитрієв, керівники та спеціалісти структурних підрозділів міської ради, представники Болградської районної військової адміністрації.

Після чого вже обрані члени оргкомітету остаточно визначились з назвою заходу – «Бессарабський економічний форум 2024», та його головною метою.

«Бессарабський економічний форум в м. Болград проводиться в рамках Стратегії сталого розвитку України до 2030 року, яка була запропонована Президентом України, а також Стратегії розвитку Одеської області 2021-2027 рр. Його мета – мотивування промислових та сільськогосподарських виробників, підприємців, органів місцевого самоврядування півдня Одеської області до участі у внутрішніх та міжнародних проєктах, залучення інвестицій в регіон для вирішення виробничих, інфраструктурних соціальних завдань, створення робочих місць, збільшення надходжень до бюджетів різних рівнів в умовах воєнного стану, зміцнення обороноздатності країни та безпеки громадян», – озвучив голова оргкомітету БЕФ Михайло Садаклієв.

Крім того, присутні визначилися с переліком тематичних секцій, які будуть діяти впродовж усієї роботи форуму та повинні наблизити реалізацію його головної мети. Це – секції сільського господарства, туризму, екології, енергетики, внутрішніх грантів та міжнародних програм, інфраструктурних проєктів та логістики, соціальних проєктів, інвестиційні майданчики.

Планується, що таким чином учасники форуму зможуть запропонувати проєкти для втілення, знайти інвестора, чи міжнародний грант, а також партнерів із сусідніх громад чи районів Одещини – для сумісної його реалізації.

«Для досягнення обраної мети необхідно налагодження комунікації з Одеською обласною державною адміністрацією, Одеською обласною радою, районними органами влади регіону, міжнародними організаціями, інвестиційними фондами, представниками бізнесу та аграрного сектору», – наголосив голова оргкомітету форуму, з чим погодилися усі присутні.

Також було вирішено, що згодом Болградська міська рада проанонсує інформацію стосовно проєктів та куди їх можуть надіслати потенційні учасники Бессарабського економічного форуму 2024, щоб потім презентувати їх на заході, який заплановано на 18 травня цього року.

Зазначимо, що дата ця орієнтована та чекає на затвердження Одеською державною військовою адміністрацією.

Вже наступного тижня члени оргкомітету зберуться знову.

Нагадаємо, ініціатива проведення в Болграді Бессарабського економічного форуму 2024 належить Болградській міській раді.

Відбулось перше засідання оргкомітету «Бессарабського економічного форума-2024»: що вирішили Відбулось перше засідання оргкомітету «Бессарабського економічного форума-2024»: що вирішили

guest

1 Коментар
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Никушор
Никушор
2 месяцев назад

зачем разбрасываться эксплуатируя слова “бессарабия” ?? так и стошнит .. . .. . А теперь засучив рукава – работайте. Не позорьте Бессарабию. У нас прекрасный край с разнообразными народными традициями и природными условиями но организация труда никак не налаживается.

1
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x