В Ізмаїлі планують збільшити плату за вивезення сміття

0 коментарів 19683 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Комунальне підприємство Ізмаїльської міської ради «Житсервіс», яке  надає послуги з  вивезення побутових відходів (управління побутовими змішаними відходами) на території міста Ізмаїл планує збільшення тарифу на свої послуги. Як зазначили у підприємстві, головна причина зміни тарифу полягає у тому, що чинний тариф було встановлено з 1 січня 2022 року і на сьогодні не відповідає витратам підприємства, пов’язаними із наданням цієї послуги. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Ізмаїльську міську раду.


Серед чинників, які змусили «Житсервіс» переглянути вартість тарифу – суттєво збільшення вартості паливно-мастильних матеріалів, інших матеріалів та запчастин, розмір мінімальної заробітної плати та інших витрат.

Але найбільш негативно на спроможність КП «Житсервіс» надавати послуги за теперішніми тарифами вплинуло підвищення тарифу ТОВ «Комунтранс» на послуги з прийому та захоронення на власному полігоні твердих побутових відходів, який був затверджений виконавчим комітетом Саф’янівської сільської ради. Невідповідність діючого тарифу економічно обґрунтованим витратами може призвести до негативних наслідків, зокрема до суттєвого зменшення обсягів та якості надання нами цієї соціально важливої послуги“, – йдеться у повідомленні.

Тому, відповідно до Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про управління відходами», Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні  послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 15.06.2018 р. №130, з урахуванням вимог, якими регулюються питання зміни тарифів в умовах воєнного стану, КП «Житсервіс» повідомляє про намір здійснити зміну чинних тарифів на послуги з управління побутовими відходами.

Тому, відповідно до розрахунків, тариф на послугу планується встановити у розмірі 343,75 грн. за 1 куб. м з ПДВ, а для інших споживачів (ОСББ, ЖБК, ЖК, ОГ, ГО, громади власників приватних квартир, фізичних осіб-підприємців, інших форм юридичних осіб) – 400,00 грн. за 1 куб. м з ПДВ. В середньому збільшення тарифу складає 41%.

КП “Житсервіс” розуміє відповідальність та надає послугу в повному обсязі за графіками та укладеними договорами, та сподівається на розуміння від споживачів“, – зазначено в офіційному дописі.

У випадку необхідності отримання більш детальної інформації, а також виникнення питань з приводу підвищення розміру тарифу можете звернутися за адресою: м. Ізмаїл, вул. Болградська, 98.

Також зазначимо, що зауваження та пропозиції щодо цієї ситуації приймаються протягом 7 календарних днів з дня публікації повідомлення на офіційному сайті Ізмаїльської міської ради за адресою: м. Ізмаїл, вул. Болградська,98, або на e-mail: kpjulservis2@gmail.com – тобто, до 5 лютого.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x