“Нова пошта” змінює назву на “NOVA”

0 коментарів 17820 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Український поштовий оператор анонсував зміну назви на NOVA. Таке рішення менеджмент пояснює тим, що компанія розширила свій функціонал і вийшла за межі надання лише поштових послуг. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на пресслужбу “Нова Пошта”.


“Нова пошта” працює на ринку України з 2001 року. За цей час в компанії поступово створювали нові продукти, такі як “NovaPay”, що відкриває рахунки для клієнтів. Або “Nova Digital”, що розробляє IT-рішення, які захищають бізнес від кібератак. “Nova Global” – доставляє з різних континентів. А сама “Нова пошта”, окрім доставки, продає послуги фулфілменту, фрахтових перевезень та працює в Європі.

Основна мета групи NOVA — забезпечити легку доставку будь-чого для життя та бізнесу. Наразі це посилки, гроші та технології, але ми не збираємося зупинятися на цьому. Усі компанії NOVA реалізують спільну стратегію і керуються одними цінностями: Fast – Easy – Safe – Human – Tech – Growth“, – так коментує рішення компанії співвласник групи NOVA Вячеслав Климов.

Ше раз, більш детально – група компаній NOVA складається з таких компаній:

“Нова пошта” в Україні — доставляє документи, посилки, великі вантажі, а також надає послуги фрахтових перевезень та фулфілменту. Має 11 400 відділень та 15 500 поштоматів по всій Україні. Доставляє по країні за 24 години, а в межах міста у той самий день.

“Nova Post Europe” — компанія, яка надає повний спектр логістичних послуг як для приватних осіб, так і для бізнес-клієнтів. Вона забезпечує доставку документів, посилок і вантажів по Європі, а також між ЄС та Україною. Компанія вже відкрила свої представництва в 11 країнах: Молдова, Польща, Литва, Чехія, Румунія, Німеччина, Словаччина, Естонія, Латвія, Угорщина та Італія. Вона має 35 тисяч точок сервісу, з яких 83 – власні відділення.

“NovaPay” — небанківська фінансова установа, яка розвиває власну міжнародну платіжну систему та надає фінансові послуги приватним клієнтам та бізнесу. NovaPay обслуговує 2,6 млн транзакцій на добу. Повноправний учасник міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard. У кінці 2023 компанія випустила застосунок для відкриття клієнтами розрахункових рахунків.

“Nova Global “— компанія, основний фокус якої зосереджений на глобальному ринку електронної комерції та співпраці з міжнародними маркетплейсами. З Nova Global будь-які інтернет-магазини у країнах Північної та Південної Америки, в країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону, а також Великобританії стають доступними для українського споживача з доставкою товарів Новою поштою. Для українського середнього та малого бізнесу послуги компанії – це можливість виходити на нові ринки й розвивати експорт своїх товарів до інших частин світу.

“Supernova Airlines” – авіакомпанія, що надає послуги з доставки клієнтам із будь-якої точки світу. Компанія вже зробила десятки рейсів між країнами Європи. Невдовзі почне трансконтинентальні польоти вантажними літаками.

ІТ-компанія “Nova Digital” — це виробник веб-додатків та програмного забезпечення для архітектур різної складності та навантаженості.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x