На пункті пропуску “Орлівка” виявили ліки на більш ніж 2 мільйони гривень

0 коментарів 32967 перегляд

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Незадекларовані медичні препарати були виявлені під час митного контролю багажу пасажирів одного з автобусів, який слідував через пункт пропуску «Орлівка» до Румунії. Громадянин України без будь-яких ознак приховування переміщував серед особистих речей ліки ринковою вартістю 2,3 млн грн. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Одеську митницю.


Виявлені ліки, а точніше, їх загальна вартість майже у 6 разів перевищує сумарну фактурну вартість товарів (еквівалент 10 тис. євро), які при вивезенні громадянами за межі митної території України не підлягають декларуванню. Тому за виявленим фактом було складено протокол про порушення митних правил за ознаками частини 2 статті 471 Митного кодексу України.

Нагадуємо, що відповідно до митного законодавства товари, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 10 000 євро (крім зазначених у частині четвертій статті 371 МКУ), при вивезенні (пересиланні) їх громадянами за межі митної території України підлягають письмовому декларуванню з поданням митної декларації, передбаченої законодавством України для підприємств, зі сплатою вивізного мита у випадках, встановлених законами України, та з поданням відповідних документів, які підтверджують дотримання встановлених заборон та/або обмежень згідно із законами України щодо вивезення (пересилання) товарів за межі митної території України.

На пункті пропуску "Орлівка" виявили ліки на більш ніж 2 мільйони гривень
guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x