Уродженець Арцизької громади змагається за звання «Топ лікар України»: як підтримати молодого фахівця
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/12/411470832_6955989374497612_335894838494523126_n.jpg)
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
В Україні стартував Національний народний рейтинг «ТОП ЛІКАР УКРАЇНА», який започаткований незалежними ЗМІ і має на меті підтримку представників вітчизняної медицини — професіоналів своєї справи. проводиться вже кілька років, бо суспільство має бачити обличчя людей, що в будь-які часи несуть відповідальність за здоровʼя інших. Цьогоріч за звання найкращого змагається уродженець Арцизької громади – Олександр Миколайович Кваша. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Арцизьку міську раду.
В цьому році за звання «Топ лікар України» змагаються 574 медики з різних куточків України.
Олександр Миколайович Кваша працює лікарем-урологом урологічного відділення №1 Міської клінічної лікарні №10 Одеської міської ради.
“Він вже має звання Заслуженого лікаря України, є кандидатом медичних наук та доцентом кафедри урології та нефрології ОНМедУ, а також має кваліфікацію в галузі онкохірургія. Вже понад 14 років Олександр лікує людей, постійно опановуючи сучасні методики хірургічного втручання в урології. До речі, в березні 2023 року на чолі з лікарем кардіологом Борисом Тодуровим та у складі команди професійних лікарів, Олександр Миколайович провів першу в Одесі операцію з трансплантації серця”, – йдеться у повідомленні.
Олександр Миколайович активно веде особистий блог в соціальній мережі Фейсбук, де розповідає про роботу уролога, ділиться клінічними випадками та рекомендаціями щодо чоловічого здоров’я.
Віддати свій голос за молодого та талановитого лікаря можна за посиланням.
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/07/avatar-bi.jpg)
Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Білгород-Дністровський